Granda Pro 3

W miniony weekend w klubie Legia Fight Club odbyła się 3-cia edycja Grandy Pro - imprezy, która jest cykliczną galą sportów walki wywodzącą się z amatorskich sparingów międzyklubowych Granda. Tak jak w poprzednich edycjach tak i tym razem marka Stormcloud była partnerem technicznym Grandy Pro - wszyscy zawodnicy walczyli w sprzęcie naszej marki. Po raz pierwszy przygotowaliśmy personalizowane rękawice z logiem imprezy i organizatora. Całość wyszła świetnie, sprzęt po raz kolejny sprawdził się w mocnym teście bojowym jakim jest profesjonalna gala.

Kilka słów o samej gali... W tej edycji odbyły się pojedynki w formułach K-1 i MMA. Zabrakło boksu, który prawdopodobnie znajdzie się na karcie walk na następnej edycji. Sama gala stała na wysokim poziomie. Aż 5 pojedynków zakończyło się przed czasem z czego 4 w pierwszej rundzie.

W walce wieczoru zawodnik Stormcloud Team Emil "Roża" Różewski bezdyskusyjnie przegrał z reprezentantem Legia Fight Club Grzegorzem Saneckim przez TKO w 2 rundzie. Tego dnia Emil był wyraźnie gorszy od przeciwnika, który zdominował go na każdej płaszczyźnie. Na cóż, takie życie fightera. Do góry głowa Emil, bierz się do roboty a na pewno jeszcze nie raz zobaczymy twoją dłoń w górze po zwycięskiej walce.

Impreza jak najbardziej na plus, jesteśmy dumni mogąc być częścią tego przedsięwzięcia i już nie możemy się doczekać kolejnych edycji.Na gali zawodnicy walczący w formule K-1 używali rękawic bokserskich Blizzard, które dzięki swojej budowie doskonale sprawdzają się w boksie tajskim i K-1. Zawodnicy w formule MMA korzystali z rękawic do MMA Hurricane 4oz.

Poniżej komplet wyników Grand Pro 3:

Walka wieczoru.

  • MMA. -77 kg.: Grzegorz Sanecki pok. Emila Różewskiego - TKO (ciosy w stójce), 2. runda (1:00)

Pozostałe.

  • K-1. -75 kg.: Dawid Mirkowski pok. Adama Molędysa - Jednogłośna decyzja sędziów
  • MMA. -77 kg.: Michał Orynek pok. Wojtka Sokólskiego - Poddanie (duszenie trójkątne nogami), 1. runda (1:40)
  • K-1. -75 kg.: Patryk Małecki pok. Daniela Strzemińskiego - Jednogłośna decyzja sędziów
  • MMA. -66 kg.: Sylwester Miller pok. Pawła Wielgusa - Poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda (3:03)
  • K-1. -71 kg.: Kamil Pawlak pok. Jakuba Rajewskiego - Jednogłośna decyzja sędziów
  • MMA. -84 kg.: Bartek Sitnik pok. Kubę Mioduszewskiego - Poddanie (trójkąt nogami), 1. runda (3:30)
  • K-1. -67 kg.: Piotr Wielkopolan pok. Adriana Makara - KO, 1. runda (1:10)

Komentarze

Zostaw komentarz

Top