Grzmoty w Wielkopolsce! - Slugfest 12

Pod koniec ubiegłego miesiąca a dokładnie 28 października w Wielkopolskim Wągrowcu odbyła się dwunasta już edycja gali Slugfest. Po niemal czterech latach działalności organizacji „dwunastka” pobiła rekord frekwencyjny gromadząc w hali OSIR komplet tysiąca trzystu osób. Jako partner techniczny organizacji byliśmy na miejscu, zapraszamy więc do przeczytania relacji oraz wyników z tego wydarzenia.

Przede wszystkim należy docenić świetną oprawę audio wizualną gali. Mimo stosunkowo małej wręcz regionalnej skali wydarzenia, nie zabrakło odpowiedniego oświetlenia czy nagłośnienia. Imprezę prowadził jeden z najlepszych konferansjerów z branży MMA w Polsce, będący również współorganizatorem gali – Krzysztof Skrzypek. Każdy kto choć raz widział Krzysztofa w akcji wie, czego się spodziewać i jest to jakość jak najbardziej pożądana. Dlatego też lokalni kibice którzy przybyli na halę mogli poczuć się jak na pierwszoligowej gali przy zachowaniu kameralnego klimatu. Nie zabrakło różnego rodzaju sportowych emocji, jakże ważnych na tego typu wydarzeniach. Kibice mieszanych sztuk walki dostali wszystko czego mogli tylko chcieć – poddania, nokauty, zwroty akcji. Zaledwie dwie z dziewięciu walk rozstrzygnięto decyzjami sędziów więc również i tempo walk było dość wysokie. Wewnątrz klatki czuwał niezawodny Cezary Wojciechowski który mógł popisać się czujnością i odpowiednim zatrzymywaniem walki gdy już nadeszła taka konieczność.

Rękawice MMA Stormcloud Hurricane 4 oz / Slugfest

Zawodnicy, chociaż anonimowi dla statystycznego kibica MMA w Polsce pokazali umiejętności nie gorsze od najpopularniejszych gwiazd. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na udanie wracającego po przerwie Alana Jachimowskiego, niepozornego ciężkiego Filipa Stawowego czy Dawida Śmiełowskiego. Slugfest 12 zapamiętamy jako bardzo udaną, lokalną galę z wieloma ciekawymi skończeniami. Miło nam widzieć tak prężnie rozwijającą się organizację którą dodatkowo możemy wspierać dostarczając sprzęt najwyższej jakości. Wszyscy zawodnicy walczyli w rękawicach do MMA Hurricane o wadze 4 oz z logiem organizacji Slugfest. Już teraz zapraszamy Was na kolejną, trzynastą edycję Slugfest która odbędzie się 9 grudnia we Wrześni. Na koniec prezentujemy wyniki z relacjonowanej gali. Zapis wideo z pojedynków znajdziecie na kanale organizacji w serwisie youtube.

Walka wieczoru: 
93 kg: Alan Jachimowski pokonał Damiana Skarżyńskiego przez KO w rundzie pierwszej (0:32)

Walki zawodowe: 

+93 kg: Artur “Waluś” Walczak pokonał Ireneusza Strawę przez TKO (ciosy w parterze) w rundzie drugiej (3:02)

125 kg: Filip Stawowy pokonał Bartłomieja Dróbkę przez TKO (przerwanie sędziego) w rundzie drugiej (4:44)

66 kg: Dawid Śmiełowski pokonał Jakuba Hanuszkiewicza przez TKO (ciosy w parterze) w rundzie pierwszej (3:29)

84 kg: Bartłomiej Gładkowicz pokonał Michała Dąbrowskiego przez TKO (ciosy w parterze) w rundzie pierwszej (2:49)

70 kg: Tomasz Makowski pokonał Krzysztofa Mendlewskiego jednogłośną decyzją sędziów

 

Walka semi-pro:  

77 kg: Bartosz Zawadzki pokonał Marcina Bieryło przez poddanie (duszenie zza pleców) w rundzie drugiej (1:31)

 

Walki amatorskie: 

120 kg: Michał Choiński pokonał Sergiusza Szubcilskiego jednogłośną decyzją sędziów

77 kg: Mateusz Leśnikowski pokonał Damiana Kowalskiego przez poddanie (duszenie trójkątne) w rundzie trzeciej (2:44)

Komentarze

Zostaw komentarz

Top