Ochraniacze na piszczele Stormcloud - Dobierz swoją ochronę!

Ochrona piszczeli jest konieczna w niemal każdym sporcie walki w którym używa się kopnięć i innych technik nożnych. Kości piszczelowe z przodu nie są osłonięte tkanką miękką w efekcie czego są narażone na mocne stłuczenia. Poniżej zaprezentowaliśmy i opisaliśmy rodzinę ochraniaczy na piszczele Stormcloud, tak aby każdy zainteresowany miał możliwość zapoznania się i wybrania sprzętu odpowiedniego dla siebie.

 

Ochraniacze Chinook

 Jest to nasz flagowy model ochraniaczy na piszczele, stworzony do najcięższych sparingów. Został wykonany z grubej warstwy gęstej pianki dzięki czemu wytrzymasz w nim każdy sparing. Niezawodny gdy twój piszczel spotka się z piszczelem lub łokciem przeciwnika. Pełna ochrona gwarantowana. Stworzony do Muay Thai, Kick-boxingu oraz innych sportów uderzanych, w szczególności mocnych sparingów.

 

Ochraniacze Lightning

Ochraniacze do MMA. Czym się różnią od typowych ochraniaczy do sportów uderzanych? Tym, że są znacznie lżejsze i mniej obudowane ponieważ mają być przede wszystkim wygodne podczas walki w parterze na sparingach MMA. Raczej nie nadają się do treningów Muay Thai ponieważ ich budowa nie pozwoli na ekstremalnie mocne wymiany nożne w stójce. W MMA oczywiście zdarzają się kopnięcia ale nie tak wiele i nie tak mocne jak podczas typowej walki w Boksie Tajskim. Ochraniacze Lightning są po założeniu ekstremalnie wygodne. Dzięki neoprenowej skarpecie doskonale przylegają do nogi i stopy. Ich lekka (ale pogrubiona w strategicznym miejscu jakim jest przód piszczela) konstrukcja daje wygodę podczas technik parterowych. Dzięki lekkiej stopce bez problemu w tych ochraniaczach poddasz przeciwnika trójkątem czy balachą, co byłoby raczej trudne gdybyś używał typowych ochraniaczy do Muay Thai. Lekka, dobrze przylegająca konstrukcja powoduje dodatkowo dużo większą wygodę podczas pracy w pozycji bocznej czy dosiadzie.

Jeśli trenujesz MMA, uderzasz i obalasz to produkt dla ciebie. Jeśli chcesz dużo kopać na sparingach, wybierz model Chinook.

 

Ochraniacze Basic

Ten model to standardowe ochraniacze typu „bawełniaki”. Wykonane z połączenia elastycznego poliestru z bawełną. W stosunku do standardowych ochraniczy tego typu zastosowaliśmy twardszą warstwę ochronną. Ochraniacze mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być przeznaczone do lekkich, technicznych sparingów, do treningu na worku a nawet do dodatkowego wypełnienia luźnej przestrzeni między innym, docelowym ochraniaczem, a nogą co zapobiega  przekręcaniu się ochraniacza.

Przeznaczone są głownie dla osób początkujących do pierwszej nauki lub dla osób średnio-zaawansowanych, do lekkim sparingów, nauki techniki, pracy na przyborach.

Podobne przez Tagi

Komentarze

Zostaw komentarz

Top