Relacja oraz wyniki gali SlugFest 13

Jeżeli na bieżąco śledzicie naszego bloga mogliście zauważyć, że ostatni kwartał był dla naszej marki okresem bardzo pracowitym. Gala SlugFest 13 która dziewiątego grudnia odbyła się we Wrześni była już trzecią imprezą w ostatnim czasie na której gościliśmy jako partner techniczny wydarzenia. Dlatego również i teraz mamy dla Was relację z tego wydarzenia.        

Nie tak dawno relacjonowaliśmy dla Was dwunastą edycję, a gdy czytacie ten wpis, jesteśmy już po kolejnej, na przekór szczęśliwej trzynastej edycji? Dlaczego szczęśliwej? Ponieważ była to kolejna, świetnie zorganizowana gala o wysokim poziomie sportowym. Mocno ugruntowana już na lokalnym rynku organizacja po raz czwarty zawitała do Wrześni. Fani zgromadzeni w hali WOSR mogli zobaczyć aż dziesięć pojedynków MMA w formułach amatorskiej, pół zawodowej oraz zawodowej. Podobnie jak i na poprzednich edycjach nie zabrakło nokautów czy poddań a decyzje sędziowskie wieńczyły bardzo zacięte i wyrównane (o czym świadczy jeden remis) pojedynki.

Na wyróżnienie zasługuje walka wieczoru, która mimo iż zakończona remisem, okazała się prawdziwą wojną. Zarówno Jurand Lisiecki jak i Kamil Lamprycht pokazali szereg umiejętności oraz zawziętość i serce do walki. Już teraz chcielibyśmy zobaczyć rewanżowe starcie które mogłoby przebiegać równie widowiskowo i przy okazji ostatecznie wskazać lepszego fightera. Nie mniej imponująco zaprezentował się już weteran SlugFestu czyli Tomasz Terlikowski który kolejny raz szybko zakończył pojedynek tym razem poddając rywala już w czwartej minucie pojedynku. Dobrze zaprezentował się Jakub Wieczorek który znokautował swojego rywala oraz Jakub Kamieniarz który mimo kontuzji zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

Oświetlenie oraz nagłośnienie po raz kolejny zorganizowano bezbłędnie, co przy bardzo głośnym i żywym dopingu wytworzyło rewelacyjną atmosferę. Galę, jak zwykle z klasą prowadził współorganizator i czołowy polski konferansjer tego typu wydarzeń – Krzysztof Skrzypek. Na punktach oraz wewnątrz klatki pracował doświadczony, międzynarodowy skład sędziowski.

Za nami kolejna udana impreza i pomimo ogromu wydarzeń czekamy już na kolejne, nadchodzące w przyszłym roku. Wszyscy zawodnicy na gali SlugFest 13 walczyli w rękawicach StormCloud Hurricane 4oz które można nabyć pod tym linkiem.

Poniżej przedstawiamy wyniki z gali SlugFest 13 oraz zachęcamy do obejrzenia walk które dostępne są na kanale organizacji w serwisie youtube.com:

Walka wieczoru: 

70 kg: Jurand Lisiecki (MMA 2-0-0) vs Kamil Lamprycht (MMA 2-2-0) zakończona większościowym remisem.

Walki zawodowe: 

77 kg: Tomasz Terlikowski pok. Mariusza Jankowskiego przez poddanie (balacha), runda 1.
70 kg: Jakub Wieczorek pok. Przemysława Barana przez nokaut, runda 2.
84 kg: Jakub Kamieniarz pok. Patryka Molkę jednogłośną decyzją sędziów.
77 kg: Robert Adamczyk pok. Krystiana Zakana przez poddanie (anakonda), runda 1.

Walki semi-pro: 

77 kg: Adam Gorzelańczyk pok. Huberta Drzyzgę przez poddanie (gilotyna),  runda 1.
66 kg: Mateusz Skibiński pok. Cezarego Kaskę jednogłośną decyzją sędziów.
66 kg: Filip Bartoszewicki pok. Mariusza Koczorowskiego jednogłośną decyzją sędziów.

Walki amatorskie:

120 kg: Bartłomiej Czajka pok. Przemysława Zezulę jednogłośną decyzją sędziów.
70 kg: Krzysztof Walczak pok. Damiana Biniszkiewicza przez poddanie (balacha), runda 2.

 

Komentarze

Zostaw komentarz

Top