Relacja oraz wyniki z gali Slugfest 14

Za nami kolejna już, czternasta gala spod szyldu Slugfest. Tym razem organizatorzy mocno zakorzenionego lokalnie wydarzenia po raz czwarty wybrali się do Murowanej Gośliny. Podobnie jak na poprzednich galach, zgromadzona publiczność mogła liczyć na występy swoich lokalnych bohaterów. Widzowie zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej byli świadkami wielu poddań oraz nokautów a wynik zaledwie jednego z dziesięciu pojedynków rozstrzygnąć musieli sędziowie.

Przesąd związany z piątkiem trzynastego na szczęście ominął kwestie organizacyjne i sama impreza przebiegała bez problemów. Walki odbyły się w formułach amatorskich, semi-pro oraz zawodowej a wszyscy zawodnicy występujący na gali wyposażeni byli w sprzęt naszej marki. Szczególnie warto zwrócić uwagę na poddania Patryka Stoińskiego, Ahmeda Kataeva oraz Aleksandra Kowalskiego. Krew w żyłach zmroziły nokauty w wykonaniu m.in.: Dawida Śmiełowskiego czy Bartosza Zawadzkiego. Prawdziwą wisienką na torcie okazało się jednak starcie w wadze królewskiej. W walce wieczoru lokalny zawodnik Filip Stawowy zmierzył się z Filipem Toe. Po zaciętym pojedynku sędziowie orzekli niejednogłośne zwycięstwo Filipa Toe, który przyznał po walce, że był to najcięższy bój w jego dotychczasowej karierze. Zawodnicy nie szczędzili ciosów i dali pokaz prawdziwego mma oraz woli walki i charakteru.

Tradycyjnie już, walki z relacjonowanej gali znaleźć można na kanale organizacji w serwisie youtube. Poniżej przedstawiamy wyniki oraz skróconą fotorelację, natomiast pełny zestaw fotografii znajdziecie na naszym fanpage.

Walki zawodowe:

120 kg:Filip Toe pok. Filipa Stawowego przez niejednogłośną decyzję sędziów
66 kg: Dawid Śmiełowski pok. Sławomira Szczepańskiego przez nokaut, runda 1
84 kg: Piotr Kuberski pok. MykolęMoskaletsa przez TKO, runda 1, 1:32
70 kg: Ahmed Kataev pok. Krzysztofa Mendlewskiego przez poddanie (gilotyna), runda 1, 1:05
84 kg: Bartłomiej Gładkowicz pok. Krzysztofa Florczaka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:46
77 kg: Bartosz Zawadzki pok. Patryka Lewandowskiego przez TKO, runda 1, 3:09

Walki semi-pro:

66 kg: Konrad Furmanek pok. Denisa Stelmaszyka przez poddanie (balacha), runda 3, 2:30
77 kg: Patryk Stoiński pok. Alana Małowickiego przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), runda 3, 2:49

Walki amatorskie:

66 kg: Aleksander Kowalski pok. Mateusza Skibińskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1,
80 kg: Jacek Królczyk pok. Mariusza Majchrzaka przez TKO, runda 1, 2:39

Komentarze

Zostaw komentarz

Top