Stormcloud partnerem warszawskiej Grandy!

W działalności naszej marki od zawsze kierujemy się sentymentem do naszych fighterskich korzeni, lokalnych amatorskich imprez na których zawodnicy zbierają pierwsze ringowe szlify, na których swoje pierwsze kroki stawiali mistrzowie i na których pierwsze kroki będą stawiać przyszli mistrzowie.

Takie imprezy to sól tego sportu dlatego niezmiernie miło nam poinformować, że marka Stormcloud została partnerem technicznym warszawskiej Grandy - cyklicznych międzyklubowych sparingów organizowanych w klubie Legia Fight Club. Sparingi odbywają się w formułach Muay Thai/K1 (na pięści i giry) oraz w boksie (na same pięści). Dotychczasowe imprezy zawsze wyróżniały się najwyższym poziomem organizacyjnym i wzrastającym z imprezy na imprezę poziomem sportowym pozwalając zawodnikom rozwijać się poprzez większa ilość startów.

Widząc zaangażowanie i profesjonalizm organizatorów jesteśmy dumni mogąc być częścią warszawskiej Grandy i brać udział w kształtowaniu warszawskiej oraz polskiej sceny sportów walki.

Komentarze

Zostaw komentarz

Top