Reklamacje

Wszelkie reklamacje dotyczące produktów zakupionych w StormCloudfight.pl należy składać przez Formularz reklamacyjny.

Reklamacja zostanie rozpatrzona przez nas w terminie maksymalnie 14 dni od daty otrzymania produktu wraz z kompletnie wypełnionym zgłoszeniem reklamacyjnym.

Przed zgłoszeniem reklamacji oceń stan produktu i upewnij się, że wady nie wynikają z niewłaściwego użytkowania lub pielęgnacji.

Zwroty

1. Jeśli rozmyśliłeś się lub z jakiś przyczyn zakupiony towar ci nie odpowiada to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
2. Towar odsyłasz na swój koszt dowolnym wybranym przez Ciebie sposobem/przewoźnikiem. Pamiętaj jednak aby zachować potwierdzenie nadania przesyłki. W przypadku gdyby paczka zaginęła w drodze pomoże Ci to ją zlokalizować i wyjaśnić sprawę z przewoźnikiem. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane przez nasz sklep.
3. Do paczki dołącz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zwrotów który możesz ściągnąć TUTAJ.
4. Pamiętaj, że aby otrzymać pełną zapłaconą kwotę produkt musi być nieużywany, nienoszący żadnych śladów użytkowania, nie może być wyprany, zniszczony itp.
5. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki zwrócimy ci pieniądze na konto podane przez ciebie w formularzu.

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Uwagi dotyczące wymian i zwrotów

1. Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. zwrotom nie podlegają produkty, których zwrot i ponowna sprzedaż byłaby ryzykowna z uwagi na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu np. bielizna, rozpakowane ochraniacze na zęby. rozpakowane suspensory, odżywki i suplementy itp.
2. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy „konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy” tak więc sklep stormcloudfight.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości kwoty zwracanej Klientowi jeśli zwracany towar dotrze do nas w stanie wskazującym na jego używanie i uniemożliwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie.

Wysyłki w celu reklamacji, wymiany lub zwrotu przesyłki prosimy wysyłać na adres:

STORMCLOUD FIGHTGEAR
ul. Kabaretowa 21
01-942 Warszawa