Reklamacje

Wszystkie towary w sklepie stormcloudfight.pl objęte są gwarancją. Jeśli zdarzy się że otrzymałeś wadliwy towar to odeślij go nam na adres:
STORMCLOUD FIGHTGEAR ul. Piastów Śląskich 65 01-494 Warszawa.
Do przesyłki dołącz wydrukowany, wypełniony oraz podpisany formularz reklamacyjny, który możesz ściągnąć TUTAJ.
Reklamacje rozpatrujemy w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.
W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zwracamy Klientowi koszty transportu towaru odsyłanego wg. stawek poczty polskiej. W tym celu po otrzymaniu od nas o pozytywnie rozpatrzonej reklamacji Klient powinien podać nam swój numer konta bankowego.
W miarę możliwości prosimy o odsyłanie produktów wypranych przed wysyłką. Znacznie ułatwi to obsłudze naszego sklepu przeprowadzenie procesu reklamacyjnego włącznie z ewentualną naprawą wadliwego produktu.

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Zwroty

1. Jeśli rozmyśliłeś się lub z jakiś przyczyn zakupiony towar ci nie odpowiada to możesz go nam odesłać w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
2. Towar odsyłasz na swój koszt dowolnym wybranym przez Ciebie sposobem/przewoźnikiem. Pamiętaj jednak aby zachować potwierdzenie nadania przesyłki. W przypadku gdyby paczka zaginęła w drodze pomoże Ci to ją zlokalizować i wyjaśnić sprawę z przewoźnikiem. Przesyłki pobraniowe nie będą przyjmowane przez nasz sklep.
3. Do paczki dołącz wydrukowany, wypełniony i podpisany formularz zwrotów który możesz ściągnąć TUTAJ.
4. Pamiętaj, że aby otrzymać pełną zapłaconą kwotę produkt musi być nieużywany, nienoszący żadnych śladów użytkowania, nie może być wyprany, zniszczony itp.
5. Po otrzymaniu i sprawdzeniu przesyłki zwrócimy ci pieniądze na konto podane przez ciebie w formularzu.

Aby maksymalnie usprawnić proces reklamacji/zwrotu będziemy wdzięczni za dołączenie do paczki oryginału/kopii paragonu otrzymanego w paczce lub wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia.

Uwagi dotyczące wymian i zwrotów

1. Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. zwrotom nie podlegają produkty, których zwrot i ponowna sprzedaż byłaby ryzykowna z uwagi na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu np. bielizna, rozpakowane ochraniacze na zęby. rozpakowane suspensory, odżywki i suplementy itp.
2. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy „konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy” tak więc sklep stormcloudfight.pl zastrzega sobie możliwość obniżenia wartości kwoty zwracanej Klientowi jeśli zwracany towar dotrze do nas w stanie wskazującym na jego używanie i uniemożliwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie.

Wysyłki w celu reklamacji, wymiany lub zwrotu przesyłki prosimy wysyłać na adres:

STORMCLOUD FIGHTGEAR
ul. Piastów Śląskich 65
01-494 Warszawa