StormCloud to marka, która powstała na kanwie doświadczeń ze sprzedażą i dystrybucją markowego sprzętu do sportów walki, która trwa nieprzerwanie od 2007 roku. Założeniem marki jest dostarczanie sprzętu cechującego się najlepszymi parametrami, komfortem użytkowania i wysokim poziomem ochrony fightera.

Działalność marki StormCloud oparta jest na 3 głównych filarach.

PASJA

Korzenie marki StormCloud sięgają 2007 roku, gdy powstał istniejący do dziś sklep MMAniak.pl, zajmujący się od samego początku sprzedażą i dystrybucją markowego sprzętu, odzieży i akcesoriów dla fighterów. Firma narodziła się z bezsprzecznej pasji do sportów walki, w czasach gdy nie były one tak spopularyzowane, jak obecnie a osób, które trenowały, był ułamek w stosunku do czasów obecnych... Cała ekipa StormCloud to osoby, które kochają sporty walki oraz nadal od kilkunastu lat aktywnie je uprawiają. Dzięki naszej pasji mamy energię i siłę, by rozwijać markę, opierając ją na dostarczaniu najlepszych jakościowo produktów, których zadaniem jest zaspokojenie potrzeb każdego fightera niezależnie od stopnia zaawansowania treningowego.

WIEDZA

W produkcji sprzętu StormCloud wykorzystujemy wiedzę nabytą podczas sprzedaży asortymentu najlepszych światowych brandów. Dzięki temu udało nam się poznać rozwiązania i patenty, jakie stosują globalni liderzy, których produktów z powodzeniem używają czołowi zawodnicy na świecie.

W swoim życiu przetestowaliśmy ponad setkę różnego rodzaju asortymentu podczas swoich treningów. Wiemy, na co zwracać uwagę przy produkcji, aby dany produkt w 100% spełniał funkcję, do której jest przeznaczony. Uważamy, że słowo jakość nie dotyczy jedynie kwestii długiej żywotności produktu. Pod tą definicją kryje się także bezpieczeństwo i wygoda używania produktu.

Zdecydowana większość produktów StormCloud przed wypuszczeniem do sprzedaży masowej przechodzi wielomiesięczne testy przez nas samych, podczas naszych własnych treningów. Tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować użytkownikom najlepszą jakość. Ewentualne poprawki konsultowane są także z profesjonalnymi zawodnikami oraz jednymi z najlepszych trenerów w naszym kraju. Tak właśnie powstają nasze produkty...

SPORTY WALKI

StormCloud to marka powstała z pasji do sportów walki oraz wiedzy z nimi związanej. Naszą misją jest tworzenie produktów, które wnoszą wartość do Twojego treningu oraz przyczyniają się do tego, abyś stał się lepszym sportowcem – niezależnie od twojego aktualnego poziomu. Wiemy, że determinacja jest gwarancją sukcesu, a naszą rolą jest zapewnienie rozwiązań, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie danych Ci możliwości.

Jesteśmy dumni, że produkty StormCloud są używane przez najlepszych polskich fighterów, którzy toczą swoje boje na największych światowych arenach oraz przez wielu cenionych trenerów, którzy dbając o swój komfort i bezpieczeństwo wybrali nasze produkty.