Worek Bokserski 130x45 Pusty

259,00 zł

  • Kategoria: Worki treningowekeyboard_arrow_right
  • Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • Wysyłamy do 24h  Wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 24 h roboczych od złożenia zamówienia
  • Koszt wysyłki: od 13 zł  Koszty dostawy:Odbiór osobisty Warszawa: 0złPaczkomaty InPost: 13złKurier DHL: 14zł
  • 100 dni na zwrot produktu  Jeśli chcesz zwrócić produkt możesz to bezproblemowo zrobić w ciągu 100 dni od momentu otrzymania przesyłki

    * Termin 100 dni na zwrot dotyczy konsumentów w rozumieniu prawa. Przedsiębiorcy na prawach konsumenta mogą zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Worek Bokserski 130x45 Pusty

Błyskawica w logo StormCloud może zapowiadać tylko jedno - potężne grzmoty! Ten worek bokserski został stworzony właśnie po to, by wytrzymać nawet najsilniejsze ciosy, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom nawet zaawansowanych, mocno bijących zawodników. Służy temu wykonanie z 8-warstwowego plawilu i przemyślany system wzmocnień, które chronią worek przed rozszczelnieniem lub rozerwaniem materiału. Praktyczny system podwieszenia z 4 łańcuchów na obrotowym mocowaniu sprawia, że worek nie wpada w rotację w trakcie treningu i umożliwia łatwą regulację wysokości, na której worek jest zainstalowany. Ponadto, worek jest w pełni wodoodporny, więc bez obaw możesz zamontować go pod gołym niebem i trenować bez względu na warunki atmosferyczne. Zaufaj jakości StormCloud - trenuj na sprzęcie testowanym i polecanym przez profesjonalistów!

- 100% wytrzymałego plawilu
- Podwieszenie na 4 nieskręcające się łańcuchy
- Odporny na warunki atmosferyczne
- Znakomity do treningu w warunkach domowych
- Łatwe wypełnianie
- Wymiary: długość 130cm / średnica 45cm
- Worek dostarczamy bez wypełnienia
- Maksymalna waga worka po wypełnieniu - 45 kg

Opinie